Нажимая на кнопку "Задать вопрос", я даю согласие на обработку персональных данных

Задать вопрос
Задать вопрос
 • Срочнооо!!! Напишіть твір -роздум на тему «Пізнаєш істину - увійде тоді в кров твою сонце»

  • 05 November 2020
  • Ответ оставил: 4313012007

  істина і брехня, як інь і янь. є дві сторони. істина-світла, брехня-темна. все в нашому житті поділяється на ці групи. з чи у вас асоціюється світло? у мене з сонцем. а темрява? в мене з страшним, нічним лісом.
  кожна людина має хоч одну брехня за своїми плечима, та не всі стримуються від неї кожен день. ці люди швидше старіють і виглядають дуже моторошно та втомлено. невідомо скільки людей страждали із-за їхніх проступків. навпроти ж чесні. вони і живуть довше, і виглядають, як янголи. від них можна чекати допомоги. є прислів’я «пізнаєш істину-увійде тоді в кров твою сонце». я розумію це так: вам брехали, ви почали почувати себе все гірше і гірше, але правда завжди «випливає» і вам стає легше від знання істини. у крові, яка тече по вас, проходять елементи щастя, які символізую проміння сонця.
  не творіть зло іншим. завжди говоріть правду зразу, бо «гірка правда краща за солодку брехню».
  писала сама, вчитель не найде списування. будь ласка, перевір лишній раз, бо пишу в ночі і не дуже уважно

  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: українська література.
  На сегодняшний день (02.07.2022) наш сайт содержит 65597 вопросов, по теме: українська література. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.
 • Нажимая на кнопку "Ответить на вопрос", я даю согласие на обработку персональных данных

  Ответить на вопрос

Последние опубликованные вопросы

чому головний герой новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)» використав латинське слово «інсургерти», а не український відповідник «повстанці» Сделайте план пожалуйста для джури вирушають у дорогу Срочнооо!!! Напишіть твір -роздум на тему «Пізнаєш істину - увійде тоді в кров твою сонце» За що народ шанує пісні Марусі Чурай? як швидко вивчити вірш? Мені тринадцятий минало Ваші поради які художні засоби найчастише вживаються в колисковій пісні Напишіть твір ( обсяг до двох сторінок) на тему "Князь Ігор - справжній герой чи самовпевнений і зарозумілий авантюрист?"​ переказ твору нам жити на цій планеті​ Цінності Мартина Борулі ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ твір на тему захар беркут Епос вірша "Мені тринадцятий минало"????? Срочно треба !!!!!​ Події в поемі "Слово..." відбуваються в такій послідовності: 1.Плач Ярославни - Величання ігоря та його війська - Ігор вирушає в похід - Друга битва з половцями - Золоте слово - Втеча Ігоря з полон...
*{ message }*