• 27 April 2011
  • Обществознание
  • Автор: Supermasha2000

  Якби я була презедентом україни твір

  • 27 April 2011
  • Ответ оставил: ЗюЗюшкО

  Справжнім президентом можна вважати лише ту людину, у якого розум, серце і душа цілком належать народу, на благо якого він служить. Главою держави, на мій погляд, бути нелегко. Для цього потрібно бути людиною цілеспрямованою, сильним духом, який вміє організувати і повести за собою людей. Існує думка, що робота президента порівняно легка. Але я вважаю, що це зовсім не так. Адже від рішення того чи іншого питання залежить доля держави і його співгромадян. Якщо б я вирішила стати главою нашої держави, то в першу чергу зайнялася б самовдосконаленням. Адже якщо я не буду вірити в себе, то як же мені повірять люди? Припустимо, люди повірили в мене, вирішили, що саме я зможу втілити їх ідеї і мрії в реальність. І ось я глава країни! Я повинна дати клятву сотням і тисячам людей, які довірили мені свою долю. На душі моєї радість і захват! Саме в цей момент хочеться «переробити» весь світ по-своєму, зробити неможливе можливим. Фантазії фантазіями. А хотілося б сказати і про серйозне. Кожен рік парламентом нашої країни приймається безліч законів, але життя в нашій країні складається не дуже благополучно. Наприклад, житлово-комунальний питання. Населення деяких міст зимує в холодних квартирах з крижаними батареями. Так бути не повинно! Я зробила б усе, щоб забезпечити порядок у сфері житлово-комунальних послуг. Краще вести результативну боротьбу з хабарництвом, намагатися підвищити стипендію студентам, збільшити дитячу допомогу, знизити рівень безробіття в малих і середніх містах нашої країни, поліпшити умови служби в армії. Отже, і на федеральному, і на регіональному, і на муніципальному рівнях керівникам слід працювати так, щоб люди відчували результати їх праці.

  Оцени ответ
  • 27 April 2011
  • Ответ оставил: AnnaAkin1213

  якби я була призедентом,я б зробила щоб усім було добре жити!по перше я б зробила життя без грабіжників і бандитів!по друге всі добре знають що в країні на сьогоднішній день криза я  зробилю так що ї кризи як і не було!також є така проблема з парками для відпочинку,та для дітей,та місцев для катання на роликів,на скейтів і так далі!люди б цих всих проблем ніколи не побачели і не чули я к би ч була призедентом!   

  Оцени ответ
  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: обществознание.
  На сегодняшний день (01.12.2021) наш сайт содержит 88306 вопросов, по теме: обществознание. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.

Последние опубликованные вопросы

Даю 70 баллов просто приведите несколько примеров к выражению: « Если сила плохих людей в том,что они вместе,то хорошим людям,чтобы стать силой ,надо сделать то же самое» P.S (примеры пж не из инте... объясните высказывание (развёрнуто на 10 предложений) " отдельный человек слаб как Робинзон: лишь в сообществе с другими он может сделать многое. " Согласны ли с высказыванием? ​ объясните высказывание ( развёрнуто на 10 предложений). " Не стоит ориентироваться на общественное мнение.это не маяк, а блуждающие огни" ​ ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА! объясните значения выражения "говорят мудрые" Человек не должен жаловаться на времена - из этого ничего не выходит. Время дурное: ну что ж, на то и человек,чтобы улучшить его решение как феномен культуры. Что такое феномен культуры. объясните как понимаете цитату ( развёрнутый ответ) :"последнее слово всегда остаётся за общественным мнением" ​ напишите мини эссе на тему :"творец книги - автор, творец её судьбы- общество" ​ что такое субъект и объект?​ 30 БАЛЛОВ!!! Очень СРОЧНО надо!!! Опишите развёрнуто целевую аудиторию художника-портретиста (чем больше - тем лучше), спасибо ​​ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!!!! заполнить таблицу "типология обществ" тип общества : традиционное (аграрное, доиндустриальное), индустриальное, постиндустриальное (информационное) ; особеннос... Помогите пожалуйста. Отличия престижа от авторитета. Если волен в себе эссе
*{ message }*
Наверх
К началу