• 14 April 2011
  • Обществознание
  • Автор: Elmir10

  Твір на тему "що означає бути сучасним"

  • 14 April 2011
  • Ответ оставил: Slavaitisfame

  Якби хтось прихованою камерою зняв фільм про один день нашого класу.А потім цей фільм розмістив би в Інтернеті, цікаво, змогли б користувачі Інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з XX століття? Ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? За якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?

  По-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців. У Руслана Бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. Але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. Що ж до одягу - нічого особливого не має: джинси, светрик, кросівки.

  По-друге, звернемо увагу на деталі. Головне - майже у кожного - мобільний телефон. Кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? Учителі, звісно,  забороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.

  По-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, яке має бути - не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. Тут, мабуть тільки плейєр є ознакою нашого часу. Я, звісно, міг би сказати ще про комп’ютер. Наша школа підключена до Інтернету і може пишатися двома комп’ютерними класами. Але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій.

   Що ж означає «бути сучасним»? Я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, плакати над оповіданням І. С. Тургенєва «Муму», бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю сумлінною працею.

  Такі якості були притаманні людям, які жили і в XX, і в XIX столітті. А хіба створені  старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літератури не сучасні? Сучасний талант. І завжди будуть сучасними доброта і порядність.

  Отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв і сюжету не за зовнішніми ознаками і навіть словами, а за їхніми вчинками.

  Оцени ответ
  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: обществознание.
  На сегодняшний день (22.10.2020) наш сайт содержит 30273 вопросов, по теме: обществознание. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.

Последние опубликованные вопросы

Хелп плз;) 14,15 помогитееее Напишите "Золотые правила общения" Прочитайте фрагмент текста и ответь на вопрос."Человек всегда пыткается стать кем-то (ученым,художником,пожарным...)и,вполне естественно,пытается привести себя к конкретному виду деятельности или о... Нужно написать ЭССЕ для 9 класса, на тему " Право " Каким образом в основном законе закреплены фундаментальные права человека для ответа привлекайте текст конституции як людина використовує опале листя? Подготовте вопросы на тему ''что человеку нужно'' СРООООЧНООСРОООЧНООПомогите сделать?в столбике который вертикально 1. местное самоуправление2. региональная власть3. федеральнаяв вертикальном1. законодательная2. исполнительная3. судебная*********... Выдающиеся личности присущи такие качества как... (Помогите плиз, срочно) Розташуйте об'єкти в порядку збільшення розмірів:: А) Всесвіт Б)Земля В)Сонце Г) Комета Д) Сонячна система Е) Галактика Укажи цифрами последовательность работы с компасом: -Установить синий конец стрелки на букву "С". -Закрепить зажим. -Определить остальные стороны горизонта. -Освободить зажим. -Положить компас на г... помогите с тестом пожалуйста!1.существует несколько значений понятия "экономика".какое положение иллюстрирует экономику как науку?1)производство большой партии новых пылесосов2)оказание населению м...