• 11 April 2013
  • Обществознание
  • Автор: Vitafix

  оповідання на самостійно обрану тему

  • 11 April 2013
  • Ответ оставил: AlisAnarxistka

                                                   Справжні друзі

    Що це за гамір надворі? Невже знову пташки бавляться в пухнастому сніжку? Так, і дійсно, маленькі та прудкі вони літають навипередки з вітром та сніговієм, над садком у пошуках поживи.

      У  дворі  нашого будинку росте горобина. Давно вона росте, гордлива ті іноді журлива  красуня, з солодким червоним намистом. Кожної зими сніжок ніжно додає до її намиста, срібний свій оксамит. Я  навіть не пам"ятаю коли її там  ще не було. Стара вона та розлога. Ніби царівна усьго саду. Останнім часом до неї часто прилітають маленькі друзі - птахи. Щось щебечуть, звеселяють її, розказують про свої пригоди...

     Ось і сьогодні стою я біля горобини і чую, як птахи розмовляють зі стареньким  деревом.

  - Люба горобино, як ми вдячні тобі, що в золоті осені ти не забула про нас і приберегла  свої ягідки, наше улюблене ласування.

  -Так , так -защебетали інші пташеки і стали весело стрибати по її старих гілках, струшуючи маленькі сніжинки.

  -Ні, це не ви мені дякувати повинні, а я вам - ніжним голосочком відповіла садова царівна. -Якби не ви, мої маленькі, весною гусінь поїла б мої ніжні листочки, пахучий цвіт би осипався і не було б ягідок. Так я й стояла б в зажурі весь час.

  -Та ми ж друзі! І завжди будемо допомагати  один -одному! Ти для нас, як матінка- годувальниця, ми ніколи не забудемо твоєї щедросі - весело зачиркали пташеки. - Тепер жодного дня більше не буде, коли б ти журилася. Завжди прилітатимемо ми, твої помічники й розрадники.

   

  Оцени ответ
  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: обществознание.
  На сегодняшний день (28.09.2020) наш сайт содержит 30273 вопросов, по теме: обществознание. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.

Последние опубликованные вопросы

Хелп плз;) 14,15 помогитееее Напишите "Золотые правила общения" Прочитайте фрагмент текста и ответь на вопрос."Человек всегда пыткается стать кем-то (ученым,художником,пожарным...)и,вполне естественно,пытается привести себя к конкретному виду деятельности или о... Нужно написать ЭССЕ для 9 класса, на тему " Право " Каким образом в основном законе закреплены фундаментальные права человека для ответа привлекайте текст конституции як людина використовує опале листя? Подготовте вопросы на тему ''что человеку нужно'' СРООООЧНООСРОООЧНООПомогите сделать?в столбике который вертикально 1. местное самоуправление2. региональная власть3. федеральнаяв вертикальном1. законодательная2. исполнительная3. судебная*********... Выдающиеся личности присущи такие качества как... (Помогите плиз, срочно) Розташуйте об'єкти в порядку збільшення розмірів:: А) Всесвіт Б)Земля В)Сонце Г) Комета Д) Сонячна система Е) Галактика Укажи цифрами последовательность работы с компасом: -Установить синий конец стрелки на букву "С". -Закрепить зажим. -Определить остальные стороны горизонта. -Освободить зажим. -Положить компас на г... помогите с тестом пожалуйста!1.существует несколько значений понятия "экономика".какое положение иллюстрирует экономику как науку?1)производство большой партии новых пылесосов2)оказание населению м...