• 11 April 2013
  • Обществознание
  • Автор: Emily0

  Твір на тему "Що краще, коли кохаешь ти, чи коли кохають тебе?"

  • 11 April 2013
  • Ответ оставил: viltord0010

  Висловити, наскільки кохаєш, — не просто означає мало кохати... Хоча Петрарка висловив геніальну думку цією фразою. Висловити, наскільки кохаєш, неможливо. Які слова можуть передати почуття, що вищі за будь-яку мову?

  Ніхто і ніколи не зможе дати визначення коханню — тому годі вже й сподіватися на це. Це те саме, що винайти вічний двигун... Але що означає кохання для мене? Що я вкладаю у це слово? Ці питання важливо ставити і відповідати на них, точніше шукати відповіді, шукати і шукати — і ці пошуки мають вдатися, бо загальне визначення — спроба регламентувати щось і узагальнити, підписатися за всіх, а власні відповіді існують тільки для себе аби краще розібратися в самому собі...

  Кажуть, що дружба — це кохання, тільки без крил. За логікою, кохання -- це дружб а, тільки з крилами. Хоча логіка до кохання не може бути застосована за визначенням, але така думка здається мені правильною. Кохання, з моєї точки зору, дійсно має нагадувати дружбу: це не скажена пристрасть, не залежність, не божевілля, а глибоке розуміння й прийняття — таке розуміння, яке тільки можливе між живими істотами. Розуміння не завдяки життєвому досвіду чи чомусь подібному, а завдяки невимовному внутрішньому зв'язку, тому самому, що називається «спорідненістю душ».

  Але цей зв'язок завжди зафарбовуватиметься у тривогу, сподівання, страх розчаруватися, невимовне захоплення, невпевненість, ще багато чого... Вихор емоцій просто неминучий. Що дозволяє коханню триматися посеред цього вихору? Мабуть, довіра. Саме довіра лікує усі страхи і тривоги, дозволяє відкритися й нарешті полишити свою мушлю, яка захищає тебе від усього світу, від страху бути скривдженим та ображеним.

  «Любов — чарівна країна», — так співалося в пісні з якогось кінофільму. Зрештою, з цією фразою неможливо не погодитись. І закони цієї країни не піддаються опису чи узагальненню, і все там чудне та чарівне, і мова там чудна і чарівна — не те що людська. Мабуть, якоюсь чарівною мовою можна було б дати визначення коханню, але людською — годі й сподіватися. По-перше, тому що вміти висловити, наскільки любиш, — значить мало любити. По-друге ж, тому що висловити любов неможливо: найпишніші слова стають блідими та непотрібними перед лицем найбільшого дива в світі — дива кохання...

  Оцени ответ
  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: обществознание.
  На сегодняшний день (22.09.2020) наш сайт содержит 30273 вопросов, по теме: обществознание. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.

Последние опубликованные вопросы

Хелп плз;) 14,15 помогитееее Напишите "Золотые правила общения" Прочитайте фрагмент текста и ответь на вопрос."Человек всегда пыткается стать кем-то (ученым,художником,пожарным...)и,вполне естественно,пытается привести себя к конкретному виду деятельности или о... Нужно написать ЭССЕ для 9 класса, на тему " Право " Каким образом в основном законе закреплены фундаментальные права человека для ответа привлекайте текст конституции як людина використовує опале листя? Подготовте вопросы на тему ''что человеку нужно'' СРООООЧНООСРОООЧНООПомогите сделать?в столбике который вертикально 1. местное самоуправление2. региональная власть3. федеральнаяв вертикальном1. законодательная2. исполнительная3. судебная*********... Выдающиеся личности присущи такие качества как... (Помогите плиз, срочно) Розташуйте об'єкти в порядку збільшення розмірів:: А) Всесвіт Б)Земля В)Сонце Г) Комета Д) Сонячна система Е) Галактика Укажи цифрами последовательность работы с компасом: -Установить синий конец стрелки на букву "С". -Закрепить зажим. -Определить остальные стороны горизонта. -Освободить зажим. -Положить компас на г... помогите с тестом пожалуйста!1.существует несколько значений понятия "экономика".какое положение иллюстрирует экономику как науку?1)производство большой партии новых пылесосов2)оказание населению м...